Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
665 000 PLN
Powierzchnia
100,95 m2
Liczba pokoi
3

Oferujemy Państwu piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 100,2 m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Wawrze (Miedzeszyn).

W budynku znajdują się 3 pokoje, 2 łazienki, toaleta, miejsce parkingowe z możliwością wykonania wiaty garażowej.
Ponadto, na piętrze znajduje się balkon, na parterze taras z wyjściem na ogród, zaś na każdej działce znajduje się wiata śmietnikowa.

Dom jest w stanie deweloperskim z wyjątkiem łazienki gościnnej na parterze, która została wykończona. Występuje tu ergonomiczny podział na otwartą strefę dzienną z jasną kuchnią, dużym salonem oraz toaletą gościnną na parterze, oraz strefę nocną z 3 sypialniami oraz 2 łazienkami na piętrze. Ponadto, na parterze znajduje się taras z wyjściem na ogród, zaś na piętrze jedna z sypialni posiada osobny balkon.

Oferowany dom to segment jednego z 4 bliźniaków położonych na zamkniętym osiedlu. Cały teren osiedla ogrodzony jest wysokim ogrodzeniem systemowym, z uchylną bramą wjazdową, z możliwością wykonania napędu.

Osiedle znajduje się na Wawrze z dala od zgiełku codziennego życia Warszawy, jednocześnie będąc w niezwykle szybko rozwijającej się lokalizacji. W okolicy domu nie brakuje jednak ogromnych połaci zielonych terenów.

Okolica domków jednorodzinnych oraz osiedli w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Bardzo dobre połączenie komunikacyjne w niedalekim pobliżu Wał Miedzeszyński oraz Południowa obwodnica Warszawy.

Zapraszam do kontaktu
Artur Makus
tel.: 510 445 070
e-mail: artur.makus@portman.pl

 • Materiał: Cegła
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Ogrodzenie: Metalowe
 • Odl. od centrum miasta [km]: 14
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autobus
 • Gaz: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
Artur Makus

Artur Makus

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu