Wiązowna Kościelna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
219 000 PLN
Powierzchnia
1 394 m2

Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Wiązownie Kościelnej, ul. Kącka o powierzchni 1394 m2. Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach 34m x 40m. W bezpośrednim sąsiedztwie wyłącznie niska zabudowa willowa. Bardzo dobry dojazd do Warszawy (trasa lubelska w odległości 3 km). W bliskiej odległości sklepy oraz inne punkty usługowe.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego. Wysokość budynku do 10 m, szerokość elewacji do 18 m. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30%.

Media dostępne w ulicy przy granicy działki: wodociąg, gaz oraz prąd.
Nieruchomość pozbawiona wad prawnych.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Polecam i zapraszam do oglądania!

Kontakt:
Sławomir Galbarski
tel.: 510 445 024
e-mail: slawomir.galbarski@portman.com.pl

Sławomir Galbarski

Sławomir Galbarski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu