Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
208 000 PLN

Piękna działka o powierzchni 1300m2, usytuowana w cichej i spokojnej części Otwocka (Jabłonna). Działka w kształcie trapezu o wymiarach 34x44x36x32m. Teren suchy.

Media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz (150mb). Dojazd do działki - betonowe płyty, ostatnie 70m dojazd drogą gruntową.

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem MNU (teren zabudowy jednorodzinnej). Powierzchnia biologicznie czynna - 60% powierzchni działki.

Odległość od przystanku autobusowego oraz szkoły podstawowej 600m. W pobliżu tylko niska, nowa zabudowa jednorodzinna.

Polecam i zapraszam do prezentacji w terenie. Miejsce idealne dla osób ceniących walory przyrody.

Grzegorz Majewski
tel. 511 445 245
mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu