Pogorzel

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
209 000 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwej działki budowlanej położonej w miejscowości Pogorzel Warszawska w gminie Celestynów.

Działka w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1500 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 30 mb x 50 mb, usytuowana jest w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, w bliskim sąsiedztwie niskich zabudowań jednorodzinnych.

Dojazd do działki drogą asfaltową (ostatnie 80 mb utwardzoną drogą gruntową).

Media: prąd, woda miejska, światłowód. Kanalizacja planowana na ten rok.

Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie budynku wolnostojącego jednorodzinnego oraz warunki zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie dwóch budynków wolnostojących jednorodzinnych. Istnieje możliwość podziału.

Doskonałe połączenie z Warszawą - stacja PKP w odległości ok 900 m, natomiast centrum Otwocka ok 5 km.
W pobliżu sklep spożywczy, punkt przedszkolny oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy.

Znakomite miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie ciszę i zieleń, jednocześnie zachowując komfort dojazdu do pracy.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Polecam i zapraszam do prezentacji.

Kontakt:
Tomasz Trzaskowski
Tel. 606 317 591
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu