Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 600 PLN

Bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1280m2 usytuowana w Otwocku w odległości około 200m od ulicy Żeromskiego. Dojazd drogą gminną, oświetloną. Media: woda, prąd, kanalizacja. Na działkę są wydane prawomocne warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący.
Ustalenia urbanizacyjne: - maksymalna powierzchnia zabudowy - 195m2; - szerokość elewacji frontowej - od 9 do 13m; - wysokość głównej kalenicy - do 9,5m; - minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej - nie mniej niż 70% powierzchni działki.
W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Spokojna okolica. Polecam i zapraszam do oglądania.

kontakt:
Grzegorz Majewski
tel. 511 445 245
e-mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu