Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
340 000 PLN

Piękna, kształtna działka budowlana o powierzchni 650m2 położona w centrum Otwocka. Wszystkie media w ulicy. Działka o wymiarach 18x37. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Otwock. Główne ustalenia urbanizacyjne: - powierzchnia zabudowy - do 40% powierzchni działki (budynek + miejsca postojowe) ; - maksymalna wysokość zabudowy - 3 kondygnacje (w tym poddasze użytkowe).
W bliskiej odległości sklepy, gimnazjum, szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, poczta, przychodnia, bazarek.
Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (uzyskano tzw. zgodę leśną na wycinkę drzew).
Jedna z ostatnich takich działek w centrum Otwocka!

Gorąco polecam!

kontakt:
Grzegorz Majewski
tel. 511-445-245
e-mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu