Całowanie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
3 950 m2

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki przemysłowe w miejscowości Całowanie w gminie Karczew o łącznej powierzchni 3950 m kw.
Grunt o wymiarach 40x92 metry. Na przedmiotową nieruchomość zostały ustalone warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie hali magazynowej z częścią biurową.

Ustalenia urbanizacyjne:
- wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy: 50%
- szerokość elewacji frontowej: do 59 m
- wysokość głównej kalenicy: do 9 m

Działki położone bezpośrednio przy głównym szlaku komunikacyjny z Góry Kalwarii do Lublina i Terespola. Bezpośrednie sąsiedztwo to obiekty przemysłowo-usługowe. Wjazd za pośrednictwem drogi gminnej z trasy nr 50. W drodze dostępny prąd, wodociąg w odległości ok. 150 m od granicy działki.

Nieruchomość pozbawiona wad prawnych.
Oferta dostępna tylko w naszym biurze.
Cena do negocjacji.

Kontakt:
Sławomir Galbarski
tel. 510 445 024
e-mail: slawomir.galbarski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 50
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Sławomir Galbarski

Sławomir Galbarski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu