Józefów, Polna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
495 000 PLN

Piękna, zalesiona działka budowlana o powierzchni 920m2 usytuowana w cichej i zielonej części Józefowa. Wymiary: 20X45m. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Józefów etap IIIA z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Ustalenia urbanizacyjne: -maksymalnie 2 kondygnacje naziemne + poddasze użytkowe do 11m wysokości; -minimalna powierzchnia biologicznie czynna 80%;-na powierzchniach pozostawionych jako biologicznie czynne obowiązuje zachowanie obecnego, leśnego charakteru zieleni; -obowiązuje zakaz realizacji wolnostojących budynków towarzyszących o funkcjach gospodarczych, technicznych, garażowych; funkcje te należy realizować w formie pomieszczeń w budynkach mieszkalnych.
Dojazd do działki drogą utwardzoną (publiczną).
Media:
- woda miejska w odległości 30m od działki;
- kanalizacja w odległości 60m
- prąd i gaz w granicy działki.

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.

Grzegorz Majewski
tel.: 511 445 245
e-mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 11
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu