Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN

Atrakcyjna działka w Józefowie pow. otwocki. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26x54,5m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Józefów Etap III. Oznaczenie w Planie: "przeznaczenie podstawowe jednostki terenowej jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna na działkach leśnych, realizowana w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej". Główne ustalenia Miejscowego Planu: - przeznaczenie pod zabudowę 1 budynkiem lub segmentem mieszkalnym; - maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje naziemne + poddasze użytkowe do 11 metrów wysokości; - minimalna powierzchnia biologicznie czynna 80%.
Bardzo dobra lokalizacji wobec Warszawy - 10km do mostu Siekierkowskiego.
Media: prąd, gaz. PKP/SKM - 1500m.
Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.
kontakt:
Grzegorz Majewski
tel. 511 445 245
mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Wysokość zabudowy: 11
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu