Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
535 000 PLN

Zadrzewiona działka o powierzchni 1500m2 położona w Józefowie k. Otwocka. Działka w kształcie trapezu - od frontu ma 21m szerokości, rozszerzająca się ku tyłowi do 36m. Głębokość działki wynosi 53m. Przepiękna, cicha i spokojna część Józefowa. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Józefów z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wolnostojącą, przy zachowaniu 80% powierzchni biologicznie czynnej. Wokół zabudowa jednorodzinna, teren otoczony lasem. Bardzo dobry punkt komunikacyjny z Warszawą; 2km. od stacji PKP Józefów. Media: gaz, prąd.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.

Kontakt:
Grzegorz Majewski
tel. 511 445 245
mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Betonowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu