Karczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia
978 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 978m2, usytuowanej w Karczewie przy ul. Spokojnej.

Działka w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 35mb x 28mb. Dojazd drogą utwardzoną. Wraz z działka nabywany jest udział w prywatnej drodze dojazdowej.

Media: prąd

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Ustalenia urbanistyczne:
- budynek niepodpiwniczony, 2 kondygnacje (w tym użytkowe poddasze)
- wysokość zabudowy - do 10m
- szerokość elewacji frontowej - do 15m
- dach spadzisty o kącie nachylenia połaci dachowych - do 45 stopni
- wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - przyjmuje się ok. 30%, przy czym należy zachować min. 60% jako powierzchni biologicznie czynnej
- zbiornik bezodpływowy

W sąsiedztwie niska, nowa zabudowa jednorodzinna. Prężnie rozwijająca się okolica.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Polecam i zapraszam na prezentację.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
tel. 606 317 591
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu