Brzezinka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
5 200 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnej nieruchomości usługowo-przemysłowej o powierzchni 5200 metrów kwadratowych, usytuowanej w Brzezince gm. Karczew, powiat otwocki.

Na terenie znajduje się hala blaszana o powierzchni około 180m2 z kanałem i 4 bramami, budynek biurowo - socjalny o powierzchni 60m2 oraz stróżówka. Teren monitorowany. Ogrzewanie gazowe, woda miejska.

Utwardzona oraz ogrodzona powierzchnia placu dostosowana jest do ruchu ciężkiego sprzętu oraz maszyn. Na terenie waga samochodowa.

Dojazd do działki asfaltowy. Bardzo dobry dojazd do trasy 801 (Warszawa-Puławy).

Czynsz 6 000 złotych (netto) miesięcznie.
Polecam i zapraszam na prezentacje.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
tel. 606 317 591
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu