Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
73 m2
Piętro
0

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 73m2 mieszczący się w ciągu handlowo-usługowym przy głównej ulicy Andriollego w Otwocku.
Składa się z dużego pomieszczenia typu open space oraz pomieszczenia socjalnego z WC.
Lokal usytuowany na parterze budynku, bardzo dobrze widoczny i wyeksponowany, wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Miejsca parkingowe ogólnodostępne tuż przed lokalem.

Lokal do własnej aranżacji. Idealny pod działalność biurową, handel, usługi kosmetyczne, finansowe, małą gastronomię itp.

Czynsz najmu wynosi 3000 PLN netto + opłaty licznikowe (energia elektryczna, woda, ogrzewanie). Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Kontakt:
Magdalena Ładnowska
tel.: 517 445 776
e-mail: magdalena.ladnowska@portman.pl

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu