Piaseczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
279 000 PLN
Powierzchnia
31,80 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży bardzo ustawnej kawalerki o powierzchni 31,8 m2.
Mieszkanie położone w Piasecznie przy ulicy Strusiej 4C, na 1 piętrze w bloku wybudowany w 2004 roku. Składa się z obszernego pokoju z wyjściem na balkon, widnej kuchni z dużym oknem, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane, nie wymaga remontu jedynie odświeżenia. Balkon ma ekspozycję na trawnik.

W okolicy ogólnodostępne miejsca parkingowe. W promieniu kilkuminutowego spaceru jest żłobek, szkoła podstawowa, przychodnia zdrowia oraz liczne punkty handlowe i usługowe.
Czynsz wynosi około 355 zł zawiera wszelkie wspólnotowe opłaty oraz zaliczki na wodę i ogrzewanie.
Wejście na klatkę schodową zabezpieczone domofonem. Osiedle wyposażone w monitoring.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze!

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kontakt:
Sławomir Galbarski
tel.: 510 445 024
e-mail: slawomir.galbarski@portman.com.pl

  • Liczba balkonów: 1
  • : Klasyczny
Sławomir Galbarski

Sławomir Galbarski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu