Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
270 000 PLN
Powierzchnia
46,70 m2
Liczba pokoi
3

REZERWACJA

Ciekawe mieszkanie w dobrej cenie. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (salon przechodni i dwie sypialnie), osobna kuchnia i łazienka, łączna powierzchnia wynosi 46,7m2.

Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Okna kuchni i salonu na południe i zachód, sypialni na północ. Na podłodze w pokojach klepka. Do mieszkania przynależą dwie piwnice.

Czynsz administracyjny wynosi około 460zł/m-c (przy dwóch osobach; zaliczki na wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, śmieci).

PKP Otwock oraz centrum miasta – dystans spaceru (kilkaset metrów).

W najbliższej okolicy sklepy spożywcze, apteka, punkty usługowe, przedszkole, szkoła. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Zapraszam do obejrzenia na miejscu!

Cena do negocjacji.

kontakt:
Grzegorz Majewski
tel. 511 445 245
mail. grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Plac zabaw, Bank, Fitnes, Park, Las, Bar, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Kościół, Rzeka, Apteka, Szpital, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: PKS, Autobus, Kolej
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu