Warszawa, Wawer, ul. Starego Doktora

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 900 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Marysinie Wawerskim. Mieszkanie o powierzchni 40 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, kuchnia, pralka). Mieszkanie umeblowane. Mieści się na I piętrze z widokiem na zieloną okolice. Mieszkanie odświeżone.

Bardzo dobra lokalizacja, obok mieszkania znajduje się przedszkole, szkoła, plac zabaw, przystanek autobusowy, liczne sklepy, punkty usługowe, apteka.


Cena: 1900 zł. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Kontakt:
Magdalena Ładnowska
tel.: 517 445 776
e-mail: magdalena.ladnowska@portman.pl

  • Liczba balkonów: 1
  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak
Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu