Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 590 000 PLN
Powierzchnia
159,62 m2
Liczba pokoi
5

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 159,62 m.kw. usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy, na działce o powierzchni 896 m.kw.

Parterowy dom w stanie deweloperskim wybudowany według indywidualnego projektu w technologi tradycyjnej na płycie fundamentowej (ściany gazobeton H+H w klasie 500). Budynek ocieplony styropianem 15 cm.

Instalacja elektryczna przygotowana pod inteligentne sterowanie. Ogrzewanie podłogowe, piec gazowy kondensacyjny ze zbiornikiem na ciepłą wodę. Własne ujęcie wody ze stacją uzdatniania. Wentylacja mechaniczna - rekuperacja. Przydomowa oczyszczalnia ścieków. Budynek bardzo energooszczędny. Wysokość salonu 3,20 m,  natomiast wysokość pomieszczeń w pozostałej części domu 2,65 m.

Dom składa się z przestronnego, słonecznego salonu o powierzchni 32,52 m.kw. z wyjściem na taras,  widnej kuchni z jadalnią o powierzchni 21,77 m.kw (plus spiżarnia 2,07 m.kw.), czterech sypialni z garderobami, 2 łazienek oraz osobnego wc. Dodatkową powierzchnie stanowi pomieszczenie gospodarcze (kotłownia 3,86 m.kw.), pralnia 6,83 m.kw., wiatrołap 3,88 m.kw oraz ciągi komunikacyjne.

Teren ogrodzony, kostka brukowa ułożona na podjeździe i dojściu do budynku. Rozprowadzone nawadnianie części zielonych.

W bezpośrednim sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Dom usytuowany jest przy wewnętrznej, ślepej ulicy z ruchem ograniczonym do kilku posesji.

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 510 445 484
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 38.57; EK - końcową (kWh/m2*rok): 56.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 63.50; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.01;

 • Materiał: Ytong
 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Metalowe
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Studnia
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu