Łukówiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
139 000 PLN
Powierzchnia
1 050 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1.050 m.kw., usytuowanej w Łukówcu (gm. Karczew). 

Dla działki została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Warunki i wymagania kształtowania ładu przestrzennego:
- wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 30% łącznie z powierzchniami utwardzonymi, dojściami i dojazdami. 
- powierzchnia biologicznie czynna - od 70%
- szerokość elewacji frontowej - 16 metrów z tolerancją do 20%
- wysokość głównej kalenicy dachu - do 9 metrów
- układ połaci dachu - dach dwu lub wielospadowy
- kąt nachylenia dachu - od 15 do 45 stopni

Media: prąd (przy działce), woda miejska (w odległości 100 metrów). 

Działka w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 25 x 42 m., zlokalizowana wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Płaskie ukształtowanie terenu. Dojazd drogą wewnętrzną. 

Polecam i zapraszam na prezentację

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
tel. 510 445 484
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Szpital, Przedszkole
  • Komunikacja: Autobus
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu