Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 999 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2


Jedyna taka unikatowa oferta sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 1200m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 27m (szer.) i 45m (dług.), położonej w ścisłym centrum Józefowa (Michalina) przeznaczona pod zabudowę handlowo-usługową.


Działka usytuowana jest przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP Michalin na przeciwko przejścia dla pieszych. Dzięki temu Twoja firma będzie doskonale widoczna, a Ty oszczędzisz na reklamie.

Teren, na którym znajduje się działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym realizację budynków handlowo-usługowych.


Dodatkowo miejscowy plan zagospodarowania ustala:

- maksymalną wysokość zabudowy – na 2 kondygnacje nadziemne + poddasze użytkowe oraz na 12 m dla budynków usługowych,
- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy dla każdej z działek budowlanych wynoszący 0,8,
- minimalny procentowy wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej dla każdej z działek budowlanych, wynoszący 30%,
- przebieg nieprzekraczalnej linii zabudowy w odległości 7 m od linii rozgraniczającej ul. Marsz. Piłsudskiego,
- nakazuje by elementy wystroju architektonicznego budynków tworzących pierzeje charakteryzowały się wysoką jakością i estetyką,
- nakazuje stosowanie w nowo realizowanych budynkach dachów spadzistych o kącie nachylenia połaci dachowych w przedziale miedz 20° a 45°.
- ustala że wszelka działalność usługowa nie może powodować szkodliwego oddziaływania na środowisko oraz nie może ograniczać funkcjonowania istniejącego i realizacji nowego zainwestowania zgodnego z podstawowym przeznaczeniem terenu,
- zakazuje stosowania w nowo realizowanych budynkach urządzeń grzewczych na paliwa stałe, takie jak węgiel i koks.

Polecam i zapraszam na prezentację.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
tel. 510 445 484
mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl


  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny wielofunkcyjne
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Kościół, Bar, Apteka, Żłobek, Sklep, Przychodnia lekarska, Bank, Basen, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu