Celestynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
1 210 m2


Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1210m2, położona w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Nieruchomość znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Otwockiej oraz Sucharskiego, na których trwają obecnie prace związane z budową nakładki asfaltowej.

Prąd, wodociąg, kanalizacja oraz gaz w ulicy.

W oddalonej około jednego kilometra centralnej części Celestynowa znajdują się dworzec PKP, szkoła podstawowa, przedszkole, hala sportowa, ośrodek
zdrowia, urząd gminy, kościół).

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 40m x 30m.

Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Biuro Portman występuje o warunki zabudowy na budynek wolnostojący lub budynek w zabudowie bliźniaczej.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam do oglądania.

kontakt:
Łukasz Trzaskowski
tel. 510-445-018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Bank, Hala sportowa, Przedszkole, Szkoła, Kościół, Las, Apteka, Komenda policji, Sklep, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Bus
Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu