Otwock, Wólka Mlądzka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
240 000 PLN
Powierzchnia
1 250 m2

Mam przyjemność zaprezentowania działki budowlanej o wymiarach 21m (szer.) x 60m (dł.) położonej w cichej okolicy w Otwocku (Wólka Mlądzka).


Grunt o powierzchni 1250 m2 położony z dala od głównej drogi w czwartej linii zabudowy w otoczeniu nowej niskiej zabudowy jednorodzinnej. Obecnie dojazd drogą polną.

Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze głównej.

Istnieje możliwość zakupu działku o tej samej powierzchni w piątej linii zabudowy.

W pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, sklepy spożywcze, stacja paliw, kościół i rzeka Świder.

Zapraszam na prezentację.

kontakt:
Karolina Rosłoniec
Doradca Klienta
511 445 231
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu