Krzaki Czaplinkowskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia
1 300 m2

Prezentujemy Państwu bardzo urokliwie położoną działkę w centrum wsi Krzaki Czaplinkowskie zaledwie 32 km od Warszawy, gminie Góra Kalwaria, ok. 3km od Góry Kalwarii. Do obwodnicy 2,5 km. Miejscowość bardzo malowniczo położona , z dobrym dojazdem , bliskość terenów zielonych, przez miejscowość przepływa rzeczka , większość stanowi nowa zabudowa. Działka porośnięta młodymi sosenkami i brzozami. W bezpośrednim sąsiedztwie nowa zabudowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25x52m. W ulicy prąd, wodociąg. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego . Zabudowa do 2 kondygnacji w tym poddasze, powierzchnia biologicznie czynna 70 %. Możliwość dokupienia obok takiej samej działki . Może jest to oferta dla Ciebie. Zamieszkaj razem z Przyjaciółmi lub Rodzeństwem.

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu