Wiązowna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
230 000 PLN
Powierzchnia
1 360 m2

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1360 m2 położonej w cichym, leśnym zakątku Wiązowny Kościelnej.

Nieruchomość o wymiarach (szer) 26,5 mb x 52mb (dł).

Dla terenu, z którego wydzielana będzie działka została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie dwóch budynków jednorodzinnych wolnostojących oraz dla inwestycji polegającej na budowie jednego budynku wolnostojącego jednorodzinnego o następujących parametrach. 

- powierzchnia biologicznie czynna - 70%,
- wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy - do 15%  (w przypadku realizacji budowy jednego budynku do 13,1%),
- szerokość elewacji frontowej - od 13,5 m do 19,9 m,
- geometria dachu: dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 15 stopni do 45 stopni,
- wysokość kalenicy głównej 10 metrów, 

Dojazd drogą utwardzoną. Media: woda, prąd.

Odległość od miejscowości Wiązowna do Ronda Dmowskiego około 25 km. Dojazd do centrum Warszawy S17 szacowany czas przejazdu około 40min.

W pobliżu znajduje się szkoła, sklepy, przychodnia zdrowia, targowisko gminne, przedszkole miejskie oraz kościół. W okolicy niska zabudowa jednorodzinna.

Zapraszam na prezentację.

Istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni 2721 m. kw.  z aktualną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków wolnostojących jednorodzinnych. 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Kontakt: 
Karolina Rosłoniec
Doradca Klienta
511 445 231
e-mail: karolina.roslaniec@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 13.1
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu