Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
270 000 PLN
Powierzchnia
1 420 m2

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Wólce Mlądzkiej w powiecie otwockim.
Grunt  o powierzchni 1420m2 i wymiarach 17,5mb x 79mb idealnie sprawdzi się pod inwestycję polegającą na budowie domu typu stodoła. Długość działki pozwala na umiejscowienie pięknego ogrodu z częścią rekreacyjną na tyłach budynku. Pobliski las gwarantuje świeże powietrze oraz możliwość długich spacerów.
 
Dojazd drogą utwardzoną. Media w ulicy: kanalizacja, prąd, woda miejska, gaz.

W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Do przystanku autobusowego, jest około 50 metrów, a do trasy S17 ok. 1,5km.
Spacerem 15 min do mini marketu Stokrotka, Livio,  Kościoła, a do szkoły podstawowej ok. 20min.
W odległości około  2km orlik oraz rzeka Świder. 


Polecam i zapraszam na prezentację.
Kontakt:
Karolina Rosłoniec
tel.: 511 445 231
e-mail: karolina.rosloniec@portman.pl

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu