Wiązowna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
566 000 PLN
Powierzchnia
1 500 m2

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę w cichej, okolicy Wiązowny. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Duchnowskiej  w odległości 100m od głównej drogi asfaltowej, przy której biegnie wodociąg miejski, kanalizacja i gaz. Prąd na działce. Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową.
Granicę działki tworzy rzeka Mienia.
W okolicy przeważa zabudowa nowych domów jednorodzinnych.
Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską do Warszawy oraz Otwocka.
Odległość od Ronda Dmowskiego w Warszawie to 25,5km (szacowany czas przejazdu 34 minuty). 
W pobliżu szkoła, sklepy, rynek, przychodnia oraz kościół. 

Zapraszam do obejrzenia.
Karolina Rosłoniec
Doradca Klienta
511 445 231


Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu