Dobrzyniec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
321 636 PLN
Powierzchnia
15 300 m2

Działka położona w miejscowości Dobrzyniec gm. Kołbiel. W okolicy pola i gospodarstwa rolne, w pobliżu malownicza rzeka Świder. Miejsce oddalone od miejskiego zgiełku, idealne dla ludzi szukających ciszy i spokoju.

Nieruchomość o powierzchni 15 300 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 47 x 350 m (krótszym bokiem przylega do drogi dojazdowej). Wjazd z drogi asfaltowej. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa zagrodowa).

Media: prąd i woda miejska w drodze.

Bardzo dobry dojazd do Warszawy, trasa lubelska S17 w odległości 8 km, do drogi nr 50 (trasa Grójec - Mińsk Mazowiecki) 2,5 km. W sąsiedniej Gliniance (3 km) szkoła podstawowa, sklep spożywczy, klub sportowy, przychodnia lekarska, apteka i kościół.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację.Kontakt:
Jacek Gruszecki
tel.: 510 445 666
e-mail: jacek.gruszecki@portman.pl
  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu