Wiązowna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
720 000 PLN
Powierzchnia
1 602 m2

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Wiązownie w powiecie otwockim.

Teren o powierzchni 1600m2 i wymiarach szer35mb x dł46mb nie jest objęty ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nie posiada również wydanej Decyzji o Warunkach Zabudowy.
W studium działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. 

Dojazd drogą utwardzoną we współwłasności (udział w drodze).
Media: woda w drodze, prąd w drodze.


W okolicy zabudowa jednorodzinna niska.
W odległości około 1 km sklepy, targowisko, restauracja, plac zabaw, poczta, bank, apteka, przychodnia zdrowia, przystanek autobusowy.
Natomiast w  odległości 2,5 km znajduje się park rozrywki Majaland.

Dogodny dojazd do Warszawy trasą S17 zabiera około 30 minut, komunikacją miejską linii 720,730 do ronda Wiatraczna około 1 godziny.

Zapraszam na prezentację.

Karolina Rosłoniec
511 445 231
karolina.rosloniec@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu