Osieck

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
163 000 PLN
Powierzchnia
16 300 m2

Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona w Osiecku o pow. 1,63 ha objęta planem zagospodarowania przestrzennego.
Działka położona w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Front działki ma wymiar: 46,5m pozostałe wymiary:  373,5m x 42,5m x 394,5m.
Dojazd do działki około 1 km drogą utwardzoną, zjazd z drogi asfaltowej nr 805

Lokalizacja zapewnia i gwarantuje nieosiągalne w większości prywatność i spokój. Plan zagospodarowania pozwala na pobudowanie wspaniałej posiadłości wraz z niezbędną infrastrukturą. 
Bezpośrednio obok działki zaczynają się bardzo rozległe tereny leśne.

Nieruchomość bez wad prawnych z księgą wieczystą prowadzoną przez Sąd w Garwolinie.

Zgodnie z art. 2a ust. 4 pkt.1) lit.A) ustawy z dnia 11 kwietnia 2003r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz.U 2016r. poz.2052 t.j. ze zm.) z uwagi na prawo pierwokupu ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w ww. ustawie, tj. rolników indywidualnych, osób bliskich zbywcom, jednostek samorządu terytorialnego, Skarbu Państwa lub działających na rzecz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, osób prawnych działających na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych oraz gwarancjach wolności sumienia i wyznania, parków narodowych (na cele związane z ochroną przyrody).


Oferta dostępna tylko w naszym biurze!


Polecam i zapraszam na prezentację.

kontakt:
Jacek Gruszecki
tel. 510 445 666
e-mail:  jacek.gruszecki@portman.pl


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Sklep, Przychodnia lekarska, Kościół, Las, Bazarek, Szkoła, Plac zabaw, Apteka, Bank
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu