Rzakta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
275 000 PLN
Powierzchnia
1 697 m2

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1697m2, położoną w gminie Wiązowna, obręb Rzakta w powiecie Otwockim.

Teren na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość posiada wydane Warunki Zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Wydane Warunki zabudowy wskazują:

- Powierzchnia biologicznie czynna 70%
- Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy 10%
- Szerokość elewacji frontowej do 11.7m
- Wysokość głównej kalenicy do 9m
- Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej do 7,3m

Media:
- prąd (przy głównej drodze asfaltowej)
- woda (studnia własna)
- kanalizacja (szambo własne)
- gaz (brak)

Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, a dojazd do działki drogą gruntową wewnętrzną (udział w drodze oraz służebność przeprowadzenia mediów).

Świetny teren dla osób ceniących ciszę i spokój. Miejscowość Rzakta znajduje się nieopodal drogi S17 co daje bezpośredni dojazd do Warszawy.
Nieopodal znajduje się miasto Mińsk Mazowiecki - 12km, Wiązowna - 15km , Otwock - 15km
Do Centrum Warszawy - 40km
Przystanek autobusowy linii 720 Rzakta - Warszawa Rondo Wiatraczna w odległości 1,2 km. 
W sąsiedniej Gliniance znajdziemy szkołę, przedszkole, sklepy, aptekę, bank, ośrodek zdrowia.

Dostępne również działki o powierzchni 1500m2 oraz 1499m2 
Uregulowany stan prawny, księga wieczysta, bez obciążeń.
Cena podlega negocjacji

Polecam i zapraszam na prezentację. 

kontakt:
Bartłomiej Wiącek 
tel.  510 445 024
e-mail: bartlomiej.wiacek@portman.pl


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 10
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Bartłomiej Wiącek

Bartłomiej Wiącek

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu