Lasomin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
373 800 PLN
Powierzchnia
17 800 m2

Oferujemy Państwu do sprzedaży ładną działkę położoną na skraju wsi Lasomin gmina Siennica powiat miński. Działka niezabudowana, rolna , bez zadrzewienia, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy zagrodowej do 70m od drogi. Dojazd do działki drogą polną częściowo utwardzoną tłuczniem. W pobliżu znajdują się siedliska oraz nowe zabudowania ok. 200m. Niedaleko stawy rybne. W granicy działki rów melioracyjny odwadniający będący jednocześnie granicą powiatu mińskiego i otwockiego. Do Siennicy 5 km, do Mińska Mazowieckiego 15km, do trasy S17 Warszawa-Lublin 8,5km.

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację. Nieruchomość dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu