Lubice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
388 000 PLN
Powierzchnia
19 400 m2

Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,94Ha z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej Nr 17 (Szosa Lubelska). Istnieje możliwość dokupienia terenu przylegającego (razem z opisywana działką 2,9Ha).
Dogodna dojazd do Warszawy ww. drogą krajową Nr 17, 30km od m. Zakręt.
Media: prąd w granicy działki.

Mamy także inną działkę w pobliżu - 2,3Ha przy drodze asfaltowej do m. Kąty.

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

Kontakt:
Łukasz Trzaskowski
tel.: 510 445 018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu