Sobienie Szlacheckie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
89 000 PLN
Powierzchnia
1 947 m2

Atrakcyjna działka o powierzchni 1947 m2 w kształcie zbliżonym do trapezu o dłuższym boku 106 m i szerokości około 25 m. Na oferowaną nieruchomość są ustalone warunki zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny i gospodarczy wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, przy czym udział powierzchni biologicznie czynnej to min. 60%.

Bardzo dobry dojazd do Warszawy (działka zlokalizowana przy drodze 801, dojazd drogą utwardzoną), w bezpośrednim sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna, sady i tereny zielone. Lokalizacja umożliwia prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Energia elektryczna w drodze, wodociąg miejski i kanalizacja w odległości ok. 130 m, gazociąg ok. 175 m.

W odległości ok. 1 km od nieruchomości znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, poczta, kościół, urząd gminy, prywatna przychodnia stomatologiczna i specjalistyczna, przychodnia publiczna, weterynarz, liczne sklepy, apteka, bankomaty, a nieco dalej (2 km) kompleks Sobienie Królewskie Golf & Country Club, w którego ofercie znajdziemy takie atrakcje jak stadnina koni, korty tenisowe, pole golfowe, ekskluzywny hotel z restauracją oraz lotnisko sportowe.


Polecam i zapraszam na prezentację.

kontakt:
Jacek Gruszecki
tel. 510 445 666
e-mail:  jacek.gruszecki@portman.pl




  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Rzeka, Zabudowa niska, Przedszkole, Kościół, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu