Góraszka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
2 066 m2

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2066m2, usytuowana w miejscowości Góraszka w gminie Wiązowna..

Teren działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dopuszczającym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, przy zachowaniu 65 % terenu biologicznie czynnego (maksymalna powierzchnia zabudowy 25% działki), który określa maksymalnąwysokość zabudowy na 10 m. Dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie pochylenia 25-45 stopni.

W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Media: woda miejska, gaz oraz prąd. kanalizacja w budowie.

W odległości ok. 5 minut samochodem od nieruchomości powstaje galeria handlowa "Góraszka", w ramach której wybudowany zostanie wielofunkcyjny kompleks o powierzchni 77 tys. m². Aż 56 tys. m² zajmą powierzchnie handlowe, gdzie powstanie około 120 sklepów. Pozostała część galerii (21 tys. m²) przeznaczona zostanie na rozrywkę i odpoczynek. Powstaną w niej, m.in. duża strefa kulinarna oraz relaksu, kino z wieloma salami oraz nowoczesny klub fitness.

Zapraszam na prezentację.

kontakt:

Łukasz Trzaskowski
tel. 510 445 018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu