Karczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
803 320 PLN
Powierzchnia
2 114 m2

Działka o powierzchni 2114m2 położona w Karczewie w dzielnicy domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości ok. 300m od ścisłego centrum miasta a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.

Działka w IV linii zabudowy od ulicy Bielińskiego.

Udział w drodze dojazdowej w cenie działki.

Media: prąd, wodociąg i kanalizacja oraz gaz w ulicy Bielińskiego w odległości 150 m. od działki.

Okolica z pełną miejską infrastrukturą, do pobliskiego Otwocka 3 km.

W niedalekim sąsiedztwie tereny rekreacyjne (jezioro Moczydło, klub sportowy Mazur).

Na miłośników długich spacerów czekają urocze brzegi Wisły i lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dogodne połączenie z Warszawą, do skrzyżowania z DK 801 - 1 km, do Południowej Obwodnicy Warszawy S2 - 10 km.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Łukasz Trzaskowski
tel. 510 445 018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Jezioro, Sklep, Przychodnia lekarska, Komenda policji, Bank, Zabudowa niska, Rzeka, Kościół, Przedszkole, Restauracja, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu