Pęclin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 780 588 PLN
Powierzchnia
21 200 m2

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę działki położonej w Pęclinie (gmina Wiązowna, powiat otwocki).

Grunt o łącznej powierzchni 21.200 (2,12HA) - składa się z dwóch działek ewidencyjnych o wymiarach szerokość 50m x długość 450m.
Nieruchomość ulokowana w cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu panuje sielankowy klimat. 
Ogromną zaletą terenu jest brak uciążliwego ruchu drogowego co gwarantuje odprężenie po ciężkim dniu. Dodatkowo pobliski las gwarantuje świeże powietrza i możliwość długich spacerów.

Na froncie jednej z działek znajduje się część leśna o powierzchni około  2500 metrów kwadratowych. Jest to świetne miejsce, które można zagospodarować jako ścieżkę zdrowia, miejsce do rodzinnej rekreacji, joggingu lub innych aktywności. 

Biuro wystąpiło o warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 14 budynków wolnostojących jednorodzinnych. 

W najbliższym sąsiedztwie niska, nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą utwardzoną.

Media: wodociąg i prąd przy działce.
 
Księgi Wieczyste bez obciążeń.

Bardzo dobry dojazd do Warszawy i Otwocka.

W pobliskiej Wiązownie sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, bazarek, Urząd Gminy, kościół.

Pęclin - wieś powstała  w 1823 roku i swoją nazwę zawdzięcza założycielom, którzy pochodzą z niemieckiego miasteczka  Penzlin w Meklemburgii.
W Pęclinie niedgyś mieszkali  osadnicy niemieccy trudniący się wypalaniem węgla drzewnego. 
Wieś położona jest wśród malowniczych pól, łąk i lasów. 

Zgodnie z art. 2a ust. 4 pkt.1) lit.A) ustawy z dnia 11 kwietnia 2003r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz.U 2016r. poz.2052 t.j. ze zm.) z uwagi na prawo pierwokupu ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w ww. ustawie, tj. rolników indywidualnych, osób bliskich zbywcom, jednostek samorządu terytorialnego, Skarbu Państwa lub działających na rzecz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, osób prawnych działających na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych oraz gwarancjach wolności sumienia i wyznania, parków narodowych (na cele związane z ochroną przyrody).

Kontakt:

Karolina Rosłoniec
Doradca Klienta
511 445 231
karolina.rosloniec@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu