Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 055 000 PLN
Powierzchnia
2 576 m2

Działka położona w miejscowości Józefów w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej i pięknych terenów rekreacyjnych. W pobliżu malowniczy rezerwat przyrody rzeki Świder, lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wymarzone miejsca do aktywnego wypoczynku. Jednocześnie okolica z pełną infrastrukturą, sklepy, szkoły, przedszkola, Centrum Sportu i Rekreacji (basen, hala sportowa), place zabaw, restauracje, punkty usługowe i przychodnie lekarskie. Jest wszystko, co zapewnia mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i możliwość ciekawego spędzania czasu. Niewątpliwym atutem jest świetne połączenie z Warszawą, Szybka Kolej Miejska sprawia, że dojazd do centrum stolicy zajmuje tylko 30 minut (do stacji Warszawa Śródmieście). Długo można pisać o walorach Józefowa, poniżej szczegóły przedmiotu oferty.

Nieruchomość o powierzchni 2576 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 66 x 39 m. Dojazd drogą asfaltową. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczalnymi funkcjami towarzyszącymi w zakresie usług turystyki i rekreacji. Maksymalna wysokość zabudowy to 2 kondygnacje naziemne plus poddasze użytkowe (11 metrów). Minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej wynosi 60%.
Wszystkie media: w granicach działki woda miejska, kanalizacja oraz gaz, a w drodze prąd.

Bardzo dobra lokalizacja, do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej oraz centrum Józefowa 1,5 km (pełna infrastruktura miejska), do malowniczej rzeki Świder 350 m.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Jacek Gruszecki
tel.: 510 445 666
e-mail: jacek.gruszecki@portman.pl

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Gimnazjum, Fitnes, Apteka, Rzeka, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Żłobek, Szkoła, Sklep, Kościół, Komenda policji, Basen, Restauracja, Bank, Hala sportowa, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Kolejka podmiejska
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu