Glinianka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
375 000 PLN
Powierzchnia
3 780 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3.780m2, usytuowanej w Gliniance (gm.Wiązowna), dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie 3 domów wolno stojących jednorodzinnych.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 34 x 110mb, teren płaski częściowo zadrzewiony. 

Media: woda miejska, prąd.

Działka posiada dostęp z dwóch stron:   bezpośredni od ulicy Karolkowej oraz od strony ul. Polnej prywatną drogą wewnętrzną (udział w drodze).

Istnieje możliwość podziału działki.

Zapraszamy na prezentację. Cena do negocjacji.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
tel. 510 445 484
e-mail:  tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Plac zabaw, Las, Przychodnia lekarska, Kościół, Sklep, Szkoła, Przedszkole, Rzeka
  • Komunikacja: Autobus
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu