Kruszówiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
205 000 PLN
Powierzchnia
4 100 m2

Oferta sprzedaży dotyczy działki położonej w miejscowości Kruszówiec w gminie Wiązowna.
Działka o powierzchni: 4100 m2 i wymiarach 17 x 235 x 18 x 233 m. W odległości około 70 metrów od granicy działki płynie rzeka Świder. Bezpośrednie sąsiedztwo to nieskażona przyroda oraz niska zabudowa. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, trasa lubelska S17 w odległości 6 km, centrum Warszawy 35 km. W sąsiedniej Gliniance (1,5 km) szkoła podstawowa, sklep spożywczy, klub sportowy, przychodnia lekarska, apteka i kościół.
Media: prąd i woda miejska w drodze.
Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek i uzyskania powierzchni 8300 m2 (szerokość 36 m).


Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Polecam i zapraszam do oglądania.


Kontakt:

Jacek Gruszecki
tel.: 510 445 666
e-mail: jacek.gruszecki@portman.pl


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Dostępne w okolicy: Park, Las, Zabudowa niska, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu