Radwanków Szlachecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
4 600 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej częściowo zabudowanej (na działce znajduje się drewniany budynek mieszkalny, murowany budynek gospodarczy oraz drewniana stodoła) o powierzchni 4600 m2, położonej powiecie Otwockim, gmina Sobienie Jeziory, miejscowość Radwanków Szlachecki, znajdującej się przy drodze krajowej 801.

Działka o płaskim ukształtowaniu i kształcie prostokąta o wymiarach 20 m x 230 m.
Możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy na cele Usługowo-Przemysłowe lub mieszkalne. 


Media:
- prąd
- woda

Dojazd do działki drogą asfaltową.

W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz dużo terenów zielonych i leśnych. Bardzo dobry dojazd do Warszawy.

Uregulowany stan prawny, księga wieczysta, bez obciążeń.

LOKALIZACJA DZIAŁKI: https://maps.app.goo.gl/wvEtGsoG9YSiZqCk7

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację. 

kontakt:

Bartłomiej Wiącek 
tel.  510 445 024
e-mail: bartlomiej.wiacek@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Bartłomiej Wiącek

Bartłomiej Wiącek

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu