Wola Karczewska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 470 000 PLN
Powierzchnia
7 100 m2

Działka położona w miejscowości Wola Karczewska, w sąsiedztwie firmy, zabudowa magazynowa, jak również niska zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone (malownicza rzeka Świder, las).

Nieruchomość o powierzchni 7100 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 50 x 142 m zlokalizowana przy głównej drodze (wjazd z drogi asfaltowej).
Media: prąd i woda miejska w granicach działki.
Bardzo dobry dojazd do Warszawy, trasa lubelska S17 w odległości 750 m, centrum stolicy 35 km.

Lokalizacja oraz sąsiedztwo umożliwia uzyskanie warunków zabudowy zarówno pod działalność firmową, jak i inwestycję mieszkaniową.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Jacek Gruszecki
tel.: 510 445 666
jacek.gruszecki@portman.pl


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu