Gadka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
165 000 PLN
Powierzchnia
7 500 m2

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Gadka gmina Kołbiel. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 28x270, położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy do 150 m od drogi ( zabudowa zagrodowa ). Prąd i wodociąg w drodze przy której położona jest działka ,  gazociąg w odległości ok. 120m. Działka położona przy drodze gruntowej, ok. 120 m do asfaltu,  ok. 2,5 km od wjazdu na trasę, oddalona od trasy S17 w prostej linii  o ok. 700 m. Na działce stary sad drzew owocowych. Działka częściowo ogrodzona. 

Polecam serdecznie. Zapraszam na prezentację.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu