Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 800 PLN
Powierzchnia
200 m2

Hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni ok. 200 m2. Właściciel wyraża zgodę na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej. Istnieje możliwość zaaranżowania hali/magazynu według potrzeb przyszłego najemcy. Duży przydział mocy ok. 80 kW. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Media: prąd, gaz, kanalizacja, wodociąg. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Dogodny dojazd samochodem, niedaleko stacji SKM/PKP, w pobliżu przystanków autobusowych.

Kaucja 3 miesięczna, rozliczenie fakturą VAT, okres najmu minimum 3 lata.

Czynsz najmu: 4.800 zł (netto).
Polecam i zapraszam na prezentację.

Łukasz Trzaskowski
Portman nieruchomości
tel. 510 445 018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu