Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 260 PLN
Powierzchnia
71 m2
Piętro
2

Oferujemy Państwu najem powierzchni usługowej, mieszczącej się w budynku handlowo- usługowym w Otwocku, przy ulicy Samorządowej. Obiekt mieści się w głównym ciągu budynków o charakterze usługowo-mieszkalnym.
Lokale o powierzchni 71m2, wykończony w standardzie deweloperskim, istnieje możliwość adaptacji i aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i preferencji. W budynku mieszczą się 3 lokale.

Lokal na I i na II ma niezależne wejście połączone klatką schodową.
Do  lokalu przynależy pomieszczenie sanitarne, wliczone w powierzchnię lokalu.


Miejsce idealne na prowadzenie działalności handlowej, usługi medyczne, biura. Budynek bardzo dobrze widoczny i wyeksponowany. Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

W niedalekiej odległości znajduje się stacja PKP/SKM, przystanki autobusowe, osiedla.


- Czynsz najmu  -  60 zł/m2 netto + media wg. zużycia.

Wymagana kaucja.

Polecam i zapraszam do oglądania.

Kontakt:
Magdalena Ładnowska
tel.: 517 445 776
e-mail: magdalena.ladnowska@portman.pl

Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu