Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
107 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w Otwocku- Kresy znajdującego  się na zamkniętym osiedlu, w budynku dwulokalowym z 2007roku.

Mieszkanie o powierzchni 107m2, trójstronne, położone na 1 i 2 piętrze budynku. Obecnie jest podzielone na 2 oddzielne mieszkania.
Poziom I składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Na II poziomie znajduje się salon, oddzielna widna kuchnia, sypialnia, łazienka WC oraz przedpokój.
Lokal może pełnić funkcję dwóch niezależnych mieszkań jak dotychczas, lub można je połączyć w jedno za pomocą wewnętrznej klatki schodowej.

Mieszkanie widne, z korzystnym układem pomieszczeń. Wymaga odświeżenia.

Spokojna okolica domów jednorodzinnych i małych osiedli. Wokoło lasy i tereny rekreacyjne. 15 minut spacerkiem można zrobić zakupy w Biedronce i na miejskim bazarze. W odległości ok. 1 km znajduje się nowy Park Handlowy (Lidl, piekarnia Wanda, EuroAGD i inne).

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania!

Kontakt:

Magdalena Ładnowska
tel. 517 445 776
e-mail: magdalena.ladnowska@portman.pl

  • Teren ogrodzony: Tak
Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu