Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 690 000 PLN
Powierzchnia
112,66 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament na Powiślu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu parków Sapera, Agrykoli oraz Łazienek Królewskich. Nad Bulwary Wiślane oraz Pl. Trzech Krzyży dojdziemy spacerem w ciągu kilku minut.

Mieszkanie ma powierzchnię 112,6 mkw. Położne jest na 1 piętrze od strony północno - zachodniej. Składa się z dużego salonu z kuchnią, holu, trzech sypialni, dwóch łazianek, pomieszczenia gospodarczego, garderoby oraz balkonu.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia. Każdy element mieszkania jest nowy (kuchnia, AGD, łazienki, podłoga, drzwi, oświetlenie, salon, klimatyzacja, garderoba, balkon, itd).

W lipcu 2021 planowany jest remont elewacji zewnętrznej budynku, dachu, balkonów oraz garażu. Jasne tynki, piaskowiec, kamień.

W budynku jest winda, całodobowa ochrona.

Zapraszam do kontaktu
Artur Makus
tel.: 510 445 070
e-mail: artur.makus@portman.pl

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
Artur Makus

Artur Makus

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu