Karczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
365 000 PLN
Powierzchnia
48,37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Prezentujemy Państwu zadbane przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Karczewie na os. Ługi . Mieszkanie jednostronne , okna wychodzą na płd-zach na zieleń. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze z balkonem, przearanżowane dla potrzeb obecnego właściciela. Obecnie kuchnia z obszerną jadalnią , pokój dzienny podzielony ścianką z wydzieloną sypialnią. Obszerny przedpokój z pojemną szafą, łazienka po remoncie z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę. Mieszkanie idealne dla pary, ewentualnie po niewielkiej adaptacji możliwość zrobienia 3 niezależnych pokoi.  Możliwość zamiany na mały domek z ogródkiem z dopłatą. Polecam serdecznie.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Hala sportowa, Plac zabaw, Restauracja, Kościół
  • Komunikacja: Autobus
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu