Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
30 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Do wynajęcia ustawna kawalerka o powierzchni 30m, znajdująca się na I piętrze w bloku przy ul. Dłuskiego.
Lokal po remoncie, wyposażony w niezbędne meble oraz sprzęty AGD. W łazience prysznic oraz pralka. Mieszkanie bardzo słoneczne, jednostronne, z oddzielną kuchnią.

W okolicy znajdują się liczne punty gastronomiczne, piekarnia oraz sklepy. Do stacji SKM ok. 5 min spacerem, na przystanek ZTM 10 min. Parking ogólnodostępny przy ulicy.

Czynsz 1300PLN + opłaty licznikowe (woda, prąd, gaz wg zużycia).
Kaucja zwrotna 2000PLN.

Umowa na podstawie najmu okazjonalnego.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Magdalena Ładnowska
tel.: 517 445 776
e-mail: magdalena.ladnowska@portman.pl

Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu