Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne dwupokojowe, częściowo wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku położonym na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla w Otwocku. Okolica bardzo spokojna i cicha.
Mieszkanie 56,5m2: przestronny salon, kuchnia, sypialnia, łazienka z wanną, WC oraz przedpokój.

Lokal usytuowany jest na drugim piętrze, wyposażenie AGD obejmuje: kuchnię, pralkę, lodówkę.Piec gazowy indywidualny, oszczędny, dwu-funkcyjny (ogrzewa mieszkanie i wodę).

Koszt wynajmu wynosi 1600 zł + opłaty licznikowe wg zużycia (prąd, woda, gaz, śmieci). Wymagana jednomiesięczna kaucja.

Mieszkanie dostępne od 15 listopada.Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania!


Kontakt:
Magdalena Ładnowska
tel. 517 445 776
e-mail: magdalena.ladnowska@portman.pl

  • Teren ogrodzony: Tak
Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu