Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 000 PLN
Powierzchnia
7 000 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu placu o powierzchni 7000 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Warsztatowej w Otwocku w sąsiedztwie m.in. supermarketu Lidl oraz parku handlowego (Euro-Agd , Pepco, drogeria Jawa, piekarnia Wanda).

Na terenie znajduje się pawilon biurowo-socjalny o powierzchni około 50 m2.

Plac jest w całości utwardzony i ogrodzony.

Wszystkie media w ulicy Warsztatowej.

Czynsz najmu 9 000 złotych (netto) miesięcznie.
 
Istniej także możliwość wynajęcia części placu.

Polecam i zapraszam na prezentacje.

kontakt:
Łukasz Trzaskowski
tel. 510 445 018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu