Całowanie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
90 000 PLN
Powierzchnia
1 150 m2

Działka budowlana o powierzchni 1150m2, usytuowane w miejscowości Całowanie, gm. Karczew. Działka w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 25m x 46m. Droga krajowa nr 50 w odległości około 2km. Prąd w granicy działki. Cicha, spokojna okolica. Dojazd drogą asfaltową.

Polecam i zapraszam na prezentację.

kontakt:
Łukasz Trzaskowski
tel. 510-445-018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu